Galerie

Papoušek Modroušek

Papoušek Modroušek
Galerie z úpravy a stavby vystřihovánky Papouška Modrouška. Model vydalo ABC, autory modelu jsou Zdeněk Novotný a Petr Mändl. Stavitelem a úpravcem je yvan. Odkaz na externí galerii.

Pejsek

Pejsek
Galerie ze stavby 3D pohyblivé vystřihovánky pejska s ptáčkem. Stavitelem je kaktusák. Odkaz na externí galerii.

PN 1,5

PN 1,5
Galerie ze stavby modelu polského terénního přívěsu PN 1,5. Model je volně ke stažení na stránkách vydavatelství Renova Model. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii.

Pohansko u Břeclavi

Pohansko u Břeclavi
Galerie ze stavby modelu loveckého zámečku Pohansko u Břeclavi. Model vydalo město Břeclav, autorem je Richard Vyškovský. Stavitelkou je Luisa. Odkaz na externí galerii.

Praga RN

Praga RN
Galerie ze stavby modelu českého lehkého nákladního automobilu Praga RN. Model vydalo vydavatelství Ondřeje Hejla, autorem modelu je Attila "Attimon" Csákvári. Stavitelem je bedatruhlar. Odkaz na externí galerii.

Praga RND Bus

Praga RND Bus
Galerie ze stavby modelu lehkého nákladního automobilu Praga RND s autobusovou nástavbou. Model vydalo vydavatelství Ondřeje Hejla, autorem modelu je Attila "Attimon" Csákvári. Stavitelem je yvan. Odkaz na externí galerii.

Px 29

Px 29
Galerie ze stavby modelu polské parní lokomotivy Px 29. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Jan Kolodziej. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii ze stavby lokomotivy. Odkaz na externí galerii ze stavby tendru.

Sd.Kfz. 251/1 Ausf.C

Sd.Kfz. 251/1 Ausf.C
Galerie ze stavby modelu německého polopásového transportéru Sd.Kfz. 251/1 Ausf.C. Model vydalo vydavatelství GPM. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii.

Škoda 1000 MB

Škoda 1000 MB
Galerie ze stavby modelu českého osobního automobilu Škoda 1000 MB. Model vydalo vydavatelství Ondřeje Hejla, autorem modelu je Attila "Attimon" Csákvári. Stavitelkou je Luisa. Odkaz na externí galerii.

Star 12.185

Star 12.185
Galerie ze stavby modelu polského nákladního automobilu s plošinou Star 12.185. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Jan Kolodziej. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii.