Galerie

Commeto EL-EU a Es/Vte

Commeto EL-EU a Es/Vte
Galerie ze stavby modelu přívěsového podvalníku Commeto ELL-EU s otevřeným vagonem Es/Vte. Model vydalo vydavatelství RipperWorks, autorem modelu je MUDr. Jan Bruthans. Stavitelem je kaktusák. Odkaz na externí galerii.

Du-47B - cestní válec

Du-47B - cestní válec
Galerie ze stavby modelu ruského cestního válce Du-47B. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Denis Demczenko. Stavitelem je bedatruhlar. Odkaz na externí galerii.

Flak 38

Flak 38
Galerie ze stavby modelu německého kanonu Flak 38 s přepravním podvozkem. Model vyšel v časopisu ABC, autorství patří vydavatelství KoBo. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii.

Flakscheinwerfer 36

Flakscheinwerfer 36
Galerie ze stavby modelu německého vojenského reflektoru Flakscheinwerfer 36. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Piotr Koper. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii.

Fries 16 Ton

Fries 16 Ton
Galerie ze stavby modelu německého 16 tunového vojenského jeřábu. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Piotr Koper. Stavitelem je Mahdy. Odkaz na externí galerii.

FSC Žuk A1 1B

FSC Žuk A1 1B
Galerie ze stavby modelu polského nákladního automobilu FSC Žuk A1 1B. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Andrzej Maciejczak. Stavitelem je kaktusák. Odkaz na externí galerii.

Historické lokomotivy - Série ABC

Historické lokomotivy - Série ABC
Galerie ze stavby modelů historických lokomotiv ze série ABC. Modely vyšly v ABC, autorem je Michal Dudáš. Stavitelem je yvan. Odkazy na externí galerie Motorový vůz M120.4, Motorový vůz M120.001, Parní lokomotiva 423.001, Parní lokomotiva 422.002.

Historické tramvaje - Série ABC

Historické tramvaje - Série ABC
Galerie ze stavby modelů historických tramvají ze série ABC. Modely vyšly v ABC, autorem je Michal Dudáš. Stavitelem je yvan. Odkazy na externí galerie Elektrický vůz 78 - Bovera, Elektrický motorový vůz 200 - salonní, Elektrický motorový vůz 109.

Hydromil II

Hydromil II
Galerie ze stavby modelu polského protidemonstračního policejního vozu Hydromil II. Model vydalo vydavatelství Modelik, autorem modelu je Andrzej Maciejczak. Stavitelem je kaktusák. Odkaz na externí galerii.

K-141 Kursk / Fly Model Gomix

K-141 Kursk / Fly Model Gomix
Galerie ze stavby modelu ruské jaderné ponorky K-141 Kursk. Model vydalo vydavatelství Fly Model GOMIX. Stavitelem je kaktusák. Odkaz na externí galerii.